+90 212 880 61 14

Sosyal Medyada Biz}

Hızlı İletişim Bilgileri
0 (212) 880 61 14 info@detayenerji.com Yakuplu Mah. 40 / Sokak No : 2 Kat : 2 No :3, Beylikdüzü / Yakuplu, 34500
TÜMÜNÜ GÖR

Starlight SerisiDetay Enerji’nin, Vakum Tüplü Güneş Enerji Sistemi olarak tasarladığı STARLIGHT, doğal sirkülasyonla çalışmaktadır. Genellikle, su kesintisi olmayan ve hava sıcaklığı -30 dereceye düşmeyen bölgeler için tasarlanmış bir sistemdir.

  • Özellikleri

Sistemin çalışması ve suyun sirkülasyonunda herhangi bir pompaya (elektrik) ihtiyaç yoktur.
Sistem, 180 lt depo 24 vakumlu tüp ve 210 lt depo, 30 vakumlu tüple kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır.
Antifrizsiz çalışan STARLIGHT sistemi, herhangi bir bakım gerektirmeksizin yaz kış kullanım imkânı sağlamaktadır.
Bu sistemin parçaları tamamen vidalı ve birbirine geçmelidir. Bu yüzden montaj esnasında herhangi bir kesim ya da kaynak işlemi gerektirmez. Bu sistemde, geleneksel sistemlerde görülen montaj güçlüğü ve zamanla oluşan paslanma olayı görülmez.
Ürünlerimizde kullanılan iç ve dış bağlantı elemanlarının hepsi özel dizayn edilmiş paslanmaz çelik ve pirinç malzemelerden oluşmaktadır. Bu malzemeler ürünün paslanmaya karşı ömrünü uzattığı gibi insan sağlığını da korur.
Sistem, alıcıya; Depo, Vakumlu Tüpler, Şamandıra ve Sehpa takımından oluşan bir paket halinde teslim edilebileceği gibi parça halinde de sunulabilir.
Ürün, taşıma esnasında oluşabilecek hasarları önlemek amacıyla , özel Detay Enerji kartonu ile paketlenir.

  • Sistem Deposu

İç depoları 304 kalite paslanmaz krom çelikten imal edilmiş olup, dış depoları boyalı sacdan ya da tercihe bağlı olarak 304 kalite krom çelikten üretilebilir.
Deposu CFC içermeyen, 50 mm. kalınlığında poliüretan ile izole edilmiştir. Poliüretan izolasyonu sayesinde su sıcaklığı uzun süre muhafaza edilebilmektedir.
Sistem Sehbası

Sistem sehpası paslanmaz krom çelikten imal edilmiş olup tamamen vidalı ve demonte özelliğe sahiptir.
Sistem sehpalarının paslanmaz krom çelikten üretilmesi, neme ve sıcaklığa bağlı olarak oluşan paslanma ve boya aşınmasını önler.
Montaj noktasında büyük kolaylık sunan bu sistem, montaj edilecek alanlara göre farklı sehpa seçeneklerine sahiptir.
STARLIGHT sehbalarında, oluk sacı ve sızdırmazlık contası kullanımı geleneksel sistemlerde yaşanan çatı güvenliği problemini ortadan kaldırır.

  • Vakum Tüpler

İç içe geçmiş iki cam tabakadan oluşur. İçteki tüp seçici yüzeyle kaplanarak, tüpün güneş ışınlarını emici özelliği artırılmıştır. İç içe geçmiş iki cam arasındaki bölge havadan arındırılmış ve böylece ısı kaybı en aza indirilmiştir. Ayrıca tüplerin oval yapısı sayesinde, tüplerin üzerine gelen yatay ve dikey bütün güneş ışınları yüksek oranda yakalanarak ısıya dönüşmektedir. Detaylı bilgi için tıklayınız.
STARLIGHT, sıcak su ihtiyacına göre iki farklı sistem seçeneği sunar:

  • 180lt (24 tüplü)
  • 210lt (30 tüplü)
18 Aralık 2015
1.775 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

esenyurt parke - esenyurt parke fiyatları - esenyurt parke ustası - esenyurt parke firmaları - beylikdüzü spor salonu babalık testi