+90 212 880 61 14

Sosyal Medyada Biz}

Hızlı İletişim Bilgileri
0 (212) 880 61 14 info@detayenerji.com Yakuplu Mah. 40 / Sokak No : 2 Kat : 2 No :3, Beylikdüzü / Yakuplu, 34500
TÜMÜNÜ GÖR

Detay Enerji, cebri sirkülasyon prensibiyle çalışıyor olup, güneş enerjisi olarak kullanılabileceği gibi boyler olarak farklı ısıtıcılar ile de kullanılabilir. Detay Enerji sistemlerde, sitemi kontrol eden elektronik bir kontrol cihazı bulunmaktadır. Bu cihaz, kollektör ve boyler sıcaklıklarını ölçmekte ve gerekli durumlarda pompa vasıtasıyla kollektörlerde toplanan sıcaklığı boylere transfer etmektedir. Bu sistemde, doğal sirkülasyonlu sistemlerdeki gibi depoyu mutlaka kollektörden yukarı bir seviyeye koyma zorunluluğu yoktur; dolayısıyla tercihe bağlı olarak boyler evin herhangi bir yerine konulabilir.

  • Özellikleri

Detay Enerji boylerleri Avrupa Standartları EN 12897’e göre üretilmektedir.
Doğrudan soğuk su şebekesine bağlı bu sistemde şamandıra kullanılmaz.
Sistemde farklı kollektörler kullanılabilir. Kollettörler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
Bu sistemin parçaları tamamen vidalı ve birbirine geçmelidir. Bu yüzden montaj esnasında herhangi bir kesim ya da kaynak işlemi gerektirmez. Dolayısıyla geleneksel sistemlerde ortaya çıkan montaj güçlüğü ve ilerleyen yıllarda görülen paslanma olayı görülmez.
Ürünlerimizde kullanılan iç ve dış bağlantı elemanlarının hepsi özel dizayn edilmiş paslanmaz çelik ve pirinç malzemelerden oluşmaktadır. Bu malzemeler ürünün paslanmaya karşı ömrünü uzattığı gibi insan sağlığını da korur.
Sistem, alıcıya; Boyler, Kollektörler, Bağlantı Elemanları, Emniyet Ekipmanları, Elektronik Kontrol Kutusu ve Sensörleri, Sirkülasyon Pompası, Genleşme Tankı ve Sehpa takımından oluşan bir paket halinde teslim edilebileceği gibi parça halinde de sunulabilir.
Ürün, taşıma esnasında oluşabilecek hasarları önlemek amacıyla , özel Detay Enerji kartonu ile paketlenir.

  • Sistem Deposu

Skylight SerisiDeponun iç gövdesi 3 mm. kalınlığında sactan imal edilmiştir.
Dış kısım 0.5 mm. boyalı sactan imal edilmiştir.
200 lt’den 600 lt’ye kadar olan boylerlerin dış kılıfları 05 mm. boyalı sactır. 800 lt’den 3000 It’ye kadar olan boylerler de ise özel Winlex kılıf kullanılır.
200 lt’den 600 lt’ye kadar olan boylerler, 50 mm. kalınlığında CFC içermeyen poliüretan ile izole edilmiştir. 800 It’ den 3.000 lt’ye kadar olan boylerler ise 80 mm. kalınlığında özel sünger ile izole edilmiştir.
Emaye boylerlerin maksimum işletme basıncı 10 bar, test basıncı 13 bardır.
Sistemde opsiyonel elektrik ısıtıcısı mevcuttur (2 KWh – 12 KWh). İstenildiğinde elektrik enerjisiyle de sıcak su elde edilebilir.
Suyun temas halinde bulunduğu bölgeler korozyona dayanıklı çift kat emaye ile kaplanmıştır.
Boylerde katolik koruma sağlamak için magnezyum anot çubuğu mevcuttur.

  • Sistem Sehbası

Özellikle nemli bölgelerde görülen paslanma ve boyanın dökülmesi problemi sistem sehpalarının tamamının elektrostatik toz boya ile boyanmasıyla ortadan kalkar.
Montaj noktasında büyük kolaylık sunan bu sistem, montaj edilecek alanlara göre farklı sehpa seçeneklerine sahiptir.
Detay Enerji sehbalarında, oluk sacı ve sızdırmazlık contası kullanımı geleneksel sistemlerde yaşanan çatı güvenliği problemini ortadan kaldırır.

Detay Enerji’de, sıcak su ihtiyacına göre:

200 lt’den 3000 lt’ye kadar çeşitli kapasitede ürün seçeneği vardır.

20 Aralık 2015
2.238 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

esenyurt parke - esenyurt parke fiyatları - esenyurt parke ustası - esenyurt parke firmaları - beylikdüzü spor salonu babalık testi