+90 212 880 61 14

Sosyal Medyada Biz}

Hızlı İletişim Bilgileri
0 (212) 880 61 14 info@detayenerji.com Yakuplu Mah. 40 / Sokak No : 2 Kat : 2 No :3, Beylikdüzü / Yakuplu, 34500
TÜMÜNÜ GÖR

Özbaylar Güneş Enerji Sistemleri

Özbaylar Güneş Enerji Sistemleri
Özbaylar Detay Enerji ‘ nin çözüm ortağıdır.. Çözüm Ortaklarımızla Sizler İçin Çalışmaktayız..
1981 Yılında Kurulan Özbaylar Güneş Enerji Sistemleri ve Çelik Kapı İml.İht.İhr.San.Tic.Ltd.Şti. var olan güneş enerjisini, günlük hayatımızda en iyi bir şekilde kullanma, faydalanma ve değerlendirme amacını taşıyarak 1987`de Güneş Enerji Sistemlerini üretimine hız vermiştir.

 

Daima gelişen dünyaya ayak uydurarak teknolojinin tüm olanaklarından faydalanma ve gelişme sağlayarak, yurtiçi ve yurtdışı pazar payını oluşturmuş ve bayii ağını daha da genişletmiştir.

 

Ulusal ve uluslar arası mevzuatlara uygun olarak üretim yapan firmamız, TSE ve ISO;9001:2000 Kalite Yönetim Sistem Belgesi alarak ürünlerini siz değerli müşterilerimize en iyi bir şekilde sunmayı hedef edinmiştir

 

Bu gün Elazığ Organize Sanayi Bölgesinde hizmet veren firmamız 11.000 M2 Açık Alanı ve 4.500 m2 kapalı alanlarda üretim yapmaktadır.

Temiz Enerji, Temiz Çevre bilinci ve güneş dostu olarak bilinen ÖZBAYLAR çalışmalarını yenilemek ve yeni projelerle sürekliliğini devam ettirmeyi kendine ilke edinmiştir.

 

Firmamızın yapısı gereği çalışmalarında siz değerli bayii müşteri ve kullanıcılara kadar olan herkesi ÖZBAYLAR ailesinin bir ferdi olarak görmekte ve ürünlerini ÖZBAYLAR garantisi adı altına almıştır.

 

ÖZBAYLAR olarak kalite üretiminin sadece ekipman ve teknoloji ile mümkün olmadığını, insan gücü ve beceri faktörünün de o kadar önemli olduğunun farkında ki; personel eğitimine ve gelişimine gereken önemi vermektedir.

 

Amaç olarak yurtiçi ve yurtdışı pazar payımızı geliştirmek, ihracatımızı daha da ileriye taşımak ve ürünlerimizi dünya çapında bir marka haline getirmek ana hedeflerimizdendir.

 

20 Aralık 2015
1.765 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

esenyurt parke - esenyurt parke fiyatları - esenyurt parke ustası - esenyurt parke firmaları - beylikdüzü spor salonu babalık testi